6600 Szentes, Deák Ferenc utca 53 - 55. Tel: 06-63/562-380 Fax: 06-63/562-381 e-mail: deaksuli@szentes.hu

Tantestületünk

 

Név

Szakképesítés / Végzettség

Tanít

Arany László

Számítástechnika szakos tanár (Főiskola)

Nevelőtanár (Főiskola)

Szaktárgyat angol nyelven oktató tanár (Egyetem)

Informatika: 5.a, 5.c, 6.a, 6.c, 7.a, 7.c, 8.a, 8.c

Angol: 8.a, 8.c

Ágostonné Debreczeni Erzsébet

Általános iskolai tanító, Könyvtár szakkollégium (Főiskola)

Osztályfőnök: 3.a

Baranyi Szilvia

Tanító, Angol  nyelv és irodalom műveltségterület (Főiskola)

Angol nyelv és irodalom szakos tanár (Főiskola)

Angol nyelv és irodalom szakos tanár (Egyetem)

 

Angol: 5.c, 6.c, 7.a, 8.a, 8.c

Osztályfőnök: 7.a

Bába - Kis Ágnes

Tanító, Ember és társadalom műveltségterület (Főiskola)

Óvodapedagógus (Főiskola)

Tanító: 4.c

Czagány Tünde

Tanító, Testnevelés szakkollégium (Főiskola)

Fejlesztő szakvizsgázott pedagógus (Főiskola)

Gyógypedagógus, Értelmileg akadályozottak pedagógiája -szakirány (Főiskola)

Osztályfőnök: 1.a

Czakóné Kiss Andrea

Tanító, Nyelvi irodalmi, intenzív olvasásmódszerei, informatika, orosz szakkollégium (Főiskola)

Tanító: 3.c

Döme Zoltán Földrajz- rajz szakos tanár (Főiskola)  

Rajz: 5.a, 5.c, 6.a, 6.c, 7.a, 7.c, 8.a, 8.c

Osztályfőnök: 6.c

Döméné Kardos Ágnes Magyar – orosz szakos tanár (Főiskola)

Magyar: 5.a, 5.c, 6.a, 6.c , 8.a

Osztályfőnök: 6.a

Dömsödi Eszter

Agrármérnök, mérnök – tanár (Főiskola)

Kémia 7.a, 7.c, 8.a, 8.c

Fizika: 7.a, 7.c, 8.a, 8.c

Osztályfőnök: 5.c

Napközivezető: 5.c

Földi Éva

Matematika szakos általános iskolai tanár (Főiskola)

Számítástechnika szakos tanár (Főiskola)

Matematika: 5.a, 5.c, 6.a, 6.c 7.a, 7.c, 8.a, 8.c

Füsti Molnár Judit Tanító, Testnevelés szakkollégium (Főiskola)

Testnevelés: 5.a, 5.c, 6.a, 6.c

Napközivezető: 5.c

Giricz Márta

Történelem – orosz szakos tanár (Főiskola)

Család-, és gyermekvédelem szakvizsgázott pedagógus (Főiskola)

Történelem: 5.a, 5.c, 6.a, 6.c, 7.a, 7.c, 8.a, 8.c

Etika: 5.a, 6.a, 7.a, 8.a, 8.c,

Osztályfőnök: 8.c

Huszkáné Debreczeni Edit  

Tanító, Testnevelés és sport műveltségi terület (Főiskola)

Óvodapedagógus (Főiskola)

Osztályfőnök: 1.c

Husztiné Oberna Márta

Tanító, Könyvtár szakkollégium (Főiskola)

Nevelőtanár (Főiskola)

Osztályfőnök: 2.a

Kádár Éva

Tanító, Francia műveltségi terület (Főiskola)

Gyógypedagógus, Tanulásban akadályozottak pedagógiája -szakirány (Főiskola)

Nyelv és beszédfejlesztő szakvizsgázott pedagógus (Főiskola)

Gyógypedagógus 3.a, 3.c, 4.a, 7.a, 7.c

Matematika: 8.a, 8.c

Osztályfőnök: 8.a

Kissné Rózsavölgyi Tímea

Magyar munkaközösség - vezető

Tanító, Magyar nyelv és irodalom szakkollégium (Főiskola)

Magyar nyelv-és irodalom szakos tanár (Főiskola)

Közoktatási vezető szakvizsgázott pedagógus (Főiskola)

Osztályfőnök: 7.c

Magyar: 7.a, 7.c, 8.c

Könyvtáros

Kovács Ildikó

Tanító, Testnevelés - szakkollégium (Főiskola)

Tanítói gyógytestnevelés pedagógus szakvizsga (Főiskola)

Testnevelés: 7.a, 7.c, 8.a, 8.c

Tanulószoba - vezető: 7.c, 8.a, 8.c

Kováts Kornél

Intézményvezető - helyettes
(Általános / Kommunikációs)

Felsős szaktárgyi munkaközösség - vezető

 

Biológia – földrajz szakos tanár (Főiskola)

Intézményvezető és középvezető területen szakvizsgázott pedagógus (Főiskola)

Biológia: 7.a, 7.c, 8.a, 8.c

Osztályfőnök: 5.a

Kunné Schmidt Gabriella Tanító, Ének – zene szakkollégium (Főiskola)

Tanító: 2.c

Informatika: 2.c, 4.c

Labádi Krisztina

Tanító, Ember és társadalom műveltségterület (Főiskola)

Angol nyelv és irodalom szakos tanár (Főiskola)

 

Lantos Balázsné

Tanító, Testnevelés szakkollégium (Főiskola)

Osztályfőnök: 3.c

Luczáné Kenyeres Mónika

Tanító, Szótagoló olvasástan tanítás módszertana szakkollégium, informatika műveltségi terület (Főiskola)

Közoktatási vezető szakvizsgázott pedagógus (Főiskola)

Tanító: 2.a

Móriczné Bihari Krisztina

Idegen nyelvi munkaközösség - vezető

Tanító angol műveltségterület (Főiskola)

Rajz: 2.a, 3.a

Környezetismeret: 2.a, 3.a

Technika: 2.a, 3.a

Angol: 1.a, 2.a, 4.c, 5.a

Nagy Ágnes

Tanító, Pedagógia - ének–zene szakkollégium (Főiskola)

Tanító: 1.c

Orosz Marianna

Háztartásökonómia – életvitel szakos tanár (Főiskola)

Műszaki szakoktató (Főiskola)

Gyógypedagógiai asszisztens

Technika – életvitel: 5.a, 5.c, 6.a, 6.c  7.a, 7.c, 8.a, 8.c

Etika: 5.c, 6.c, 7.c

Tanulószoba vezető: 7.c, 8.a, 8.c

Pálfy Zoltánné

Tanító, Pedagógia – testnevelés szakkollégium (Főiskola)

Tanító: 4.a

Puskásné Igaz Éva

Tanító, Anyanyelv szakkollégium (Főiskola)

Osztályfőnök: 4.a

Pópity Zsolt

Történelem szakos tanár (Főiskola)

Földrajz szakos tanár (Főiskola)

Természetismeret: 5.a, 5.c, 6.a, 6.c

Földrajz: 7.a, 7.c, 8.a, 8.c

Napközivezető: 6.a, 6.c

Szegi Katalin

Tanító, Ember és társadalom műveltségterület (Főiskola)

Tanító: 1.a

Szécsényiné Kozák Anita

Tanító (Főiskola)

Nyelv és beszédfejlesztő pedagógus (Főiskola)

Egészségfejlesztő – és mentálhigiénés szakdiplomás (Főiskola)

Osztályfőnök: 4.c

Szobotáné Kulik Judit

Alsós munkaközösség - vezető

Tanító: Magyar nyelv és irodalom műveltségterület (Főiskola)

Tanító: 3.a

Tornyi Molnár Edit

Földrajz- rajz szakos tanár (Főiskola)

Francia nyelv szakos tanár (Főiskola)

Gyermektánc oktató (Főiskola)

Szaktárgyát angol nyelven oktató tanár (Egyetem)

Rajz: 1.c, 2.a, 4.a, 5.a, 6.a, 7.a, 8.a

Technika: 1.c, 2.a, 4.a

Környezetismeret: 1.c, 2.a, 4.a

Természetismeret: 5.a, 6.a

Földrajz: 7.a, 8.a

Tóthné Tóth Erzsébet

Pedagógia szakos tanár (Főiskola)

Szakvizsgázott pedagógus Fejlesztő - differenciáló szakterületen (Főiskola)

Napközivezető: 5.a

Vajdáné Balogh Ida

Ének – zene szakos tanár (Főiskola)

Tanító (Főiskola)

Ének: 5.a, 5.c, 6.a, 6.c, 7.a, 7.c, 8.a, 8.c

Hon- és népismeret: 5.a, 5.c

Kerámia: 1.c, 2.c, 3.c, 4.c

Varga Sándorné

Intézményvezető

Tanító, Orosz nyelv szakkollégium (Főiskola)

Közoktatási vezető szakvizsgázott pedagógus (Főiskola)

Matematika: 5.a, 5.c

Vass Tímea

Intézményvezető - helyettes
(Tanügyi)

Matematika  munkaközösség - vezető

Matematika szakos tanár (Főiskola)

Számítástechnika szakos tanár (Főiskola)

Biblia – oktató (Főiskola)

Intézményvezető és középvezető területen szakvizsgázott pedagógus (Főiskola)

Matematika: 7.a, 7.c

Várkonyi Erika

Tanító (Főiskola)

Osztályfőnök: 2.c

Veressné Lajkó Sarolta

Tanító, Angol és vizuális szakkollégium (Főiskola)

Angol nyelv és irodalom szakos tanár (Főiskola)

Angol nyelv és irodalom szakos tanár (Egyetem)

Angol: 1.c, 2.a, 5.a, 6.a

 

E-napló

Gyorshír

Megyei Mesemondó Verseny

2017. december 7. csütörtökön
13.00 órától lesz.


TÁMOP 3.1.4.C-14-2015-0411

Határtalanul pályázat

Ebédbefizetés

decemberi
étkezési díj befizetés:

december 11. hétfő és
december 12. kedd,
7.00 - 11. 00 óráig
és
13.00 - 16.00 óráig.

napközi 100 % 14*520 = 7 280 Ft
ebéd 100 % 14*310 = 4 340 Ft

Heti étrend

Csengetési rend

1. óra 8.00 - 8.45
2. óra 9.00 - 9.45
3. óra 10.00 - 10.45
4. óra 10.55 - 11.40
5. óra 11.50 - 12.35
6. óra 12.45 - 13.30
7. óra 13.40 - 14.25
8. óra 14.30 - 15.15
9. óra 15.15 - 16.00

Alapítványunk

Szentesi
Deák Ferenc Általános
Iskoláért Alapítvány


Bankszámlaszáma:
80600017-10000908-
00000000


Adószáma:
19084231-1-06

Alapítványunk támogatói

facebook oldalunk

Youtube csatornánk

Fenntarthatósági Témahét

Vesd bele magad!

Bejelentkezés

www.szenteskep.hu